Měna
Domov ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Slibujeme, že společnost EMS nebo DHL urychlí dodávku našich výrobků hollister. Po zpracování platby máte své produkty do 7-12 pracovních dnů (s výjimkou víkendů nebo svátků). Většina objednávek zpracovává a přijímá zákazníci do jednoho týdne. Zákazníkům doporučujeme sledovat jejich zásilky.

Pokud neobdržíte balíček do 15 pracovních dnů, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu. Pomůžeme vám, abyste si pro vás zkontrolovali stav. Naše společnost není odpovědná za automaticky vrácené balíky, pokud EMS nemohl dodat pozemek kvůli nesprávně zadané adrese nebo nedostupnosti příjemce. Ve velmi ojedinělých případech mohou být některé produkty zkonfiskovány celními orgány, nikdy jsme to neudělali, ale ve velmi vzácných případech je to možné. Naše společnost není zodpovědná za žádné clo, daň nebo zabavení celními úřady. Pokud jsou produkty zachyceny celními úřady, vyměníme produkty bez dodatečných nákladů. Tak se nebojte.

Pokud jste nám poskytli neuspokojivou nebo nesprávnou adresu pro odeslání, je možné, že dodací lhůta bude zpožděna. Víme také, že nejsme zodpovědní za zpoždění při špatném počasí, dopravních komplikacích, nehod nebo prázdnin.

Back
Copyright © 2018 www.strelnicebabi.cz . Poháněno Sandály Shop.